Выберите город
Наши проекты
talk.jae.com.ua
интересный форум по образованию
training.jae.com.ua
тренинги и семинары в Украине
business.jae.com.ua
бизнес образование (MBA)
abroad.jae.com.ua
образование за рубежом
Главная / КЗОТ Украины / Глава XVII: Загальнообовязкове державне соціальне страхування та пенсійне забезпечення
Глава XVII: Загальнообовязкове державне соціальне страхування та пенсійне забезпечення
Глава XVII: Загальнообовязкове державне соціальне страхування та пенсійне забезпечення
Стаття 253. Особи, які підлягають загальнообовязковому державному соціальному страхуванню

Особи, які працюють за трудовим договором (контрактом) на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання або у фізичної особи, підлягають загальнообовязковому державному соціальному страхуванню.


Стаття 254. Кошти загальнообовязкового державного соціального страхування

Основними джерелами коштів загальнообовязкового державного соціального страхування є внески власників підприємств, установ, організацій або уповноважених ними органів чи фізичної особи, працівників. Бюджетні та інші джерела коштів, необхідні для здійснення загальнообовязкового державного соціального страхування, передбачаються відповідними законами з окремих видів загальнообовязкового державного соціального страхування.


Стаття 255. Види матеріального забезпечення та соціальних послуг за загальнообовязковим державним соціальним страхуванням

Види матеріального забезпечення та соціальних послуг за загальнообовязковим державним соціальним страхуванням працівникам, а в деяких випадках і членам їх сімей, умови їх надання та розміри визначаються законами України з окремих видів загальнообовязкового державного соціального страхування, іншими нормативно-правовими актами, які містять норми щодо загальнообовязкового державного соціального страхування.


Стаття 256. Пенсійне забезпечення

Працівники та члени їх сімей мають право на державне пенсійне забезпечення за віком, по інвалідності, у звязку із втратою годувальника, а також за вислугу років відповідно до закону.

(Глава XVII із змінами, внесеними згідно з Указами ПВР N 2048-08 від 18.09.73, N2240-10 від 29.07.81, N4617-10 від 24.01.83, із Законами N322-08 від 20.03.91, N3694-12 від 15.12.93, N263/95-ВР від 05.07.95, в редакції Закону N 429-IV (429-15) від 16.01.2003)
СП Імідж Освіта
Голосование
Сколько раз Вы меняли работу?
один раз
два раза
три раза
четыре раза
более пяти раз


все вопросы
Друзья